0 thumbnail image for Mustela® HYDRA BÉBÉ Лосион за тело 300 mL
1 thumbnail image for Mustela® HYDRA BÉBÉ Лосион за тело 300 mL
2 thumbnail image for Mustela® HYDRA BÉBÉ Лосион за тело 300 mL
Selected image for Mustela® HYDRA BÉBÉ Лосион за тело 300 mL
Selected image for Mustela® HYDRA BÉBÉ Лосион за тело 300 mL
Selected image for Mustela® HYDRA BÉBÉ Лосион за тело 300 mL

Mustela® HYDRA BÉBÉ Лосион за тело 300 mL

730ДЕН

Опис на производот

Mustela® HYDRA BÉBÉ лосион обезбедува итна и долготрајна хидратација на кожата на бебето со до 97% состојки од природно потекло.

Содржи органско авокадо и ја штити и ја зајакнува бариерата на кожата и може да се користи секојдневно, од раѓање *. Неговата течна текстура и уникатниот мирис го направија омилен меѓу родителите многу години.

* Вклучувајќи предвремено родени бебиња 

Спецификации

Бренд
Mustela®

Тежина и димензии

Тежина
0.36 kg

Карактеристики

Состојки
Несапонифицирано масло од семе Helianthus Annuus (сончоглед), масло Persea Gratissima (авокадо), парфем (мирис), масло од семе од Punica Granatum, токоферол.
Како да се користи
Оваа практична пумпа ја испорачува вистинската количина на масло без прскање низ бањата! Чекор 1: Истурете малку масло во вашата рака. Чекор 2: Нежно масирајте го бебето. Чекор 3: Завршете ја масажата со мал бакнеж во носот!
Цел
Навлажнувачки и смирувачки, ова нежно масло може да се користи од раѓање. Безбедност и ефикасност на производот Време е за заеднички момент на блаженство со бебето! Нека ве масира Мустела

Ананас ID

Шифра на производот
CBXRP9CK3R

EAN /   код

EAN /   код
3504105035914
730ДЕН

Опис на производот

Mustela® HYDRA BÉBÉ лосион обезбедува итна и долготрајна хидратација на кожата на бебето со до 97% состојки од природно потекло.

Содржи органско авокадо и ја штити и ја зајакнува бариерата на кожата и може да се користи секојдневно, од раѓање *. Неговата течна текстура и уникатниот мирис го направија омилен меѓу родителите многу години.

* Вклучувајќи предвремено родени бебиња 

Спецификации

Бренд
Mustela®

Тежина и димензии

Тежина
0.36 kg

Карактеристики

Состојки
Несапонифицирано масло од семе Helianthus Annuus (сончоглед), масло Persea Gratissima (авокадо), парфем (мирис), масло од семе од Punica Granatum, токоферол.
Како да се користи
Оваа практична пумпа ја испорачува вистинската количина на масло без прскање низ бањата! Чекор 1: Истурете малку масло во вашата рака. Чекор 2: Нежно масирајте го бебето. Чекор 3: Завршете ја масажата со мал бакнеж во носот!
Цел
Навлажнувачки и смирувачки, ова нежно масло може да се користи од раѓање. Безбедност и ефикасност на производот Време е за заеднички момент на блаженство со бебето! Нека ве масира Мустела

Ананас ID

Шифра на производот
CBXRP9CK3R

EAN /   код

EAN /   код
3504105035914
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.