Selected image for MUSTELA Нежен сапун со cold крем , 200 g

MUSTELA Нежен сапун со cold крем , 200 g

315ДЕН

Опис на производот

Овој нежен сапун е идеален за сува кожа.
Нежно ја чисти, ја исхранува кожата и го ублажува ефектот на сушење кој се јавува поради тврдината на водата.

Спецификации

Бренд
MUSTELA

Тежина и димензии

Тежина
0.44 kg

Ананас ID

Шифра на производот
ZIV6XLOGV8

EAN /   код

EAN /   код
3504105032999
315ДЕН

Опис на производот

Овој нежен сапун е идеален за сува кожа.
Нежно ја чисти, ја исхранува кожата и го ублажува ефектот на сушење кој се јавува поради тврдината на водата.

Спецификации

Бренд
MUSTELA

Тежина и димензии

Тежина
0.44 kg

Ананас ID

Шифра на производот
ZIV6XLOGV8

EAN /   код

EAN /   код
3504105032999
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.