Selected image for NAVA Калап за чоколадни лижавчиња мисти 1.3х20х11

NAVA Калап за чоколадни лижавчиња мисти 1.3х20х11

Меркур
125ДЕН

Боја:Беж

Опис на производот

Nava калап за чоколадни лижавчиња мисти 1.3х20х11

Спецификации

Бренд
Nava

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Тип на производ
Кујнски прибор
Боја на производот
Беж

Ананас ID

Шифра на производот
RC058MOWR7

EAN /   код

EAN /   код
520574612962
125ДЕН

Опис на производот

Nava калап за чоколадни лижавчиња мисти 1.3х20х11

Спецификации

Бренд
Nava

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Тип на производ
Кујнски прибор
Боја на производот
Беж

Ананас ID

Шифра на производот
RC058MOWR7

EAN /   код

EAN /   код
520574612962
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.