Slike NAVA Нож за стек 23цм
Slike NAVA Нож за стек 23цм

NAVA Нож за стек 23цм

Меркур
115ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Нож ацер за стек е идеален за сечење месо, бидејќи има сечило за да можете удобно да се движите низ ткивото на месото. има ергономска пластична рачка. погоден за перење во машина за садови
Mатеријал: нерѓосувачки челик димензија: 23 цм

Спецификации

Бренд
Nava

Карактеристики

Тип на производ
Кујнски ножеви
Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
XTD18P0XSN

EAN /   код

EAN /   код
520574690810
115ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Нож ацер за стек е идеален за сечење месо, бидејќи има сечило за да можете удобно да се движите низ ткивото на месото. има ергономска пластична рачка. погоден за перење во машина за садови
Mатеријал: нерѓосувачки челик димензија: 23 цм

Спецификации

Бренд
Nava

Карактеристики

Тип на производ
Кујнски ножеви
Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
XTD18P0XSN

EAN /   код

EAN /   код
520574690810
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.