Slike NAVA Силиконски калап за лед мисти 19х12 см
Slike NAVA Силиконски калап за лед мисти 19х12 см

NAVA Силиконски калап за лед мисти 19х12 см

Меркур
189ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

Nava силиконски калап за лед мисти 19х12 см

Спецификации

Бренд
Nava

Карактеристики

Тип на производ
Кујнски прибор
Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
E98189V26F

EAN /   код

EAN /   код
520574688931
189ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Nava силиконски калап за лед мисти 19х12 см

Спецификации

Бренд
Nava

Карактеристики

Тип на производ
Кујнски прибор
Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
E98189V26F

EAN /   код

EAN /   код
520574688931
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.