Slike NAVA Тава грил финцио 36 см
Slike NAVA Тава грил финцио 36 см

NAVA Тава грил финцио 36 см

Меркур
1.849ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Нава тава за подготвување на скара од серијата ФИНЦИО.

Спецификации

Бренд
Nava

Карактеристики

Тип на производ
Тави за пржење
Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
JCBSPQPIZI

EAN /   код

EAN /   код
520574689825
1.849ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Нава тава за подготвување на скара од серијата ФИНЦИО.

Спецификации

Бренд
Nava

Карактеристики

Тип на производ
Тави за пржење
Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
JCBSPQPIZI

EAN /   код

EAN /   код
520574689825
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.