Slike Навлака за перница 40х60(2 ком)
Slike Навлака за перница 40х60(2 ком)

Навлака за перница 40х60(2 ком)

Меркур
230ДЕН

Боја:Крем

Информации за испорака

Опис на производот

• Изработена од 50 % памук и 50% полиестер . Составот му овозможува на телото да дише,
а допирот со телото го прават значително попријатен. Лесно се одржува и се пере во машина.
• Постојаност на боите.
• Неалергиски.
• Димензија 40х60см
• 2 парчиња во пакување

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Тип на производ
Ќебиња
Боја на производот
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
HIX7DPQK5R

EAN /   код

EAN /   код
531999091542
230ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Изработена од 50 % памук и 50% полиестер . Составот му овозможува на телото да дише,
а допирот со телото го прават значително попријатен. Лесно се одржува и се пере во машина.
• Постојаност на боите.
• Неалергиски.
• Димензија 40х60см
• 2 парчиња во пакување

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Тип на производ
Ќебиња
Боја на производот
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
HIX7DPQK5R

EAN /   код

EAN /   код
531999091542
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.