Slike Навлака за седишта PRAXIS Premium црна боја
Slike Навлака за седишта PRAXIS Premium црна боја
Slike Навлака за седишта PRAXIS Premium црна боја
Slike Навлака за седишта PRAXIS Premium црна боја
Slike Навлака за седишта PRAXIS Premium црна боја
Slike Навлака за седишта PRAXIS Premium црна боја
Slike Навлака за седишта PRAXIS Premium црна боја
Slike Навлака за седишта PRAXIS Premium црна боја

Навлака за седишта PRAXIS Premium црна боја

АТОМЕМ
1.714ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

PRAXIS Навлака за седишта универзална Premium

Спецификации

Бренд
PRAXIS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Земја на потекло
Кина
Тип на производ
Навлаки за седишта

Ананас ID

Шифра на производот
U63IJI0R8Z

EAN /   код

EAN /   код
8711293047925
1.714ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

PRAXIS Навлака за седишта универзална Premium

Спецификации

Бренд
PRAXIS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Земја на потекло
Кина
Тип на производ
Навлаки за седишта

Ананас ID

Шифра на производот
U63IJI0R8Z

EAN /   код

EAN /   код
8711293047925
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.