0 thumbnail image for NIKE Машки патики REVOLUTION 6, црни
1 thumbnail image for NIKE Машки патики REVOLUTION 6, црни
2 thumbnail image for NIKE Машки патики REVOLUTION 6, црни
3 thumbnail image for NIKE Машки патики REVOLUTION 6, црни
4 thumbnail image for NIKE Машки патики REVOLUTION 6, црни
5 thumbnail image for NIKE Машки патики REVOLUTION 6, црни
6 thumbnail image for NIKE Машки патики REVOLUTION 6, црни
7 thumbnail image for NIKE Машки патики REVOLUTION 6, црни
Selected image for NIKE Машки патики REVOLUTION 6, црни
Selected image for NIKE Машки патики REVOLUTION 6, црни
Selected image for NIKE Машки патики REVOLUTION 6, црни
Selected image for NIKE Машки патики REVOLUTION 6, црни
Selected image for NIKE Машки патики REVOLUTION 6, црни
Selected image for NIKE Машки патики REVOLUTION 6, црни
Selected image for NIKE Машки патики REVOLUTION 6, црни
Selected image for NIKE Машки патики REVOLUTION 6, црни

NIKE Машки патики REVOLUTION 6, црни

Deus Sport
4.490 ДЕНЗаштеда 898 ДЕН
3.592ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Машки ниски патики за трчање
боја-црна

Спецификации

Бренд
NIKE

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
41

Ананас ID

Шифра на производот
SGB5TTT0XN

EAN /   код

EAN /   код
ANXRXUR55V
4.490 ДЕНЗаштеда 898 ДЕН
3.592ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

Машки ниски патики за трчање
боја-црна

Спецификации

Бренд
NIKE

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
41

Ананас ID

Шифра на производот
SGB5TTT0XN

EAN /   код

EAN /   код
ANXRXUR55V
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.