Slike NIKE Машки патики REVOLUTION 6, црни
Slike NIKE Машки патики REVOLUTION 6, црни
Slike NIKE Машки патики REVOLUTION 6, црни
Slike NIKE Машки патики REVOLUTION 6, црни
Slike NIKE Машки патики REVOLUTION 6, црни
Slike NIKE Машки патики REVOLUTION 6, црни
Slike NIKE Машки патики REVOLUTION 6, црни
Slike NIKE Машки патики REVOLUTION 6, црни
Slike NIKE Машки патики REVOLUTION 6, црни
Slike NIKE Машки патики REVOLUTION 6, црни
Slike NIKE Машки патики REVOLUTION 6, црни
Slike NIKE Машки патики REVOLUTION 6, црни
Slike NIKE Машки патики REVOLUTION 6, црни
Slike NIKE Машки патики REVOLUTION 6, црни
Slike NIKE Машки патики REVOLUTION 6, црни
Slike NIKE Машки патики REVOLUTION 6, црни
Slike NIKE Машки патики REVOLUTION 6, црни
Slike NIKE Машки патики REVOLUTION 6, црни
Slike NIKE Машки патики REVOLUTION 6, црни
Slike NIKE Машки патики REVOLUTION 6, црни
Slike NIKE Машки патики REVOLUTION 6, црни
Slike NIKE Машки патики REVOLUTION 6, црни
Slike NIKE Машки патики REVOLUTION 6, црни
Slike NIKE Машки патики REVOLUTION 6, црни
Slike NIKE Машки патики REVOLUTION 6, црни
Slike NIKE Машки патики REVOLUTION 6, црни
Slike NIKE Машки патики REVOLUTION 6, црни
Slike NIKE Машки патики REVOLUTION 6, црни

NIKE Машки патики REVOLUTION 6, црни

Deus Sport
4.590 ДЕНЗаштеда 918 ДЕН
3.672ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Црна

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Машките патики за трчање Nike Revolution 6 Next Nature носат уште поголема удобност и сеопфатна удобност во споредба со претходните модели. Знаеме дека удобноста е клучот за успехот на секое трчање, затоа се погриживме секој ваш чекор да биде пофлексибилен, со помека амортизација. По должината на отворот е поставена кадифна мрежа за максимална удобност, додека армираната кожа ја зголемува издржливоста. Средниот ѓон е исполнет со мека пена за уште поголема удобност од претходниот модел. Гумениот ѓон има компјутерски генериран дизајн кој обезбедува природен ефект на различни површини и овозможува природно виткање на стапалото. Повеќе амортизирање, поголема флексибилност. Минималистичкиот дизајн на овие патики едноставно се вклопува во вашата секојдневна рутина за трчање.
Машки патики за трчање
Плиток профил
Врвки од 100% рециклиран материјал
Горен дел кој дише
Компјутерски генериран ѓон
Гумен ѓон

Спецификации

Бренд
NIKE

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
42.5

Ананас ID

Шифра на производот
LYWLV885SI

EAN /   код

EAN /   код
ANLZXURSNA
4.590 ДЕНЗаштеда 918 ДЕН
3.672ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Машките патики за трчање Nike Revolution 6 Next Nature носат уште поголема удобност и сеопфатна удобност во споредба со претходните модели. Знаеме дека удобноста е клучот за успехот на секое трчање, затоа се погриживме секој ваш чекор да биде пофлексибилен, со помека амортизација. По должината на отворот е поставена кадифна мрежа за максимална удобност, додека армираната кожа ја зголемува издржливоста. Средниот ѓон е исполнет со мека пена за уште поголема удобност од претходниот модел. Гумениот ѓон има компјутерски генериран дизајн кој обезбедува природен ефект на различни површини и овозможува природно виткање на стапалото. Повеќе амортизирање, поголема флексибилност. Минималистичкиот дизајн на овие патики едноставно се вклопува во вашата секојдневна рутина за трчање.
Машки патики за трчање
Плиток профил
Врвки од 100% рециклиран материјал
Горен дел кој дише
Компјутерски генериран ѓон
Гумен ѓон

Спецификации

Бренд
NIKE

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
42.5

Ананас ID

Шифра на производот
LYWLV885SI

EAN /   код

EAN /   код
ANLZXURSNA
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.