0 thumbnail image for NIKE Машки патики STAR RUNNER 3, сиви
1 thumbnail image for NIKE Машки патики STAR RUNNER 3, сиви
2 thumbnail image for NIKE Машки патики STAR RUNNER 3, сиви
3 thumbnail image for NIKE Машки патики STAR RUNNER 3, сиви
4 thumbnail image for NIKE Машки патики STAR RUNNER 3, сиви
5 thumbnail image for NIKE Машки патики STAR RUNNER 3, сиви
6 thumbnail image for NIKE Машки патики STAR RUNNER 3, сиви
7 thumbnail image for NIKE Машки патики STAR RUNNER 3, сиви
Selected image for NIKE Машки патики STAR RUNNER 3, сиви
Selected image for NIKE Машки патики STAR RUNNER 3, сиви
Selected image for NIKE Машки патики STAR RUNNER 3, сиви
Selected image for NIKE Машки патики STAR RUNNER 3, сиви
Selected image for NIKE Машки патики STAR RUNNER 3, сиви
Selected image for NIKE Машки патики STAR RUNNER 3, сиви
Selected image for NIKE Машки патики STAR RUNNER 3, сиви
Selected image for NIKE Машки патики STAR RUNNER 3, сиви

NIKE Машки патики STAR RUNNER 3, сиви

Deus Sport
3.090 ДЕНЗаштеда 618 ДЕН
2.472ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Сива

Големина

Опис на производот

Машки ниски патики за трчање
Nike Star Runner 3 се разновидни патики за трчање, скокање и игра. Тие се зајакнати со издржливост и дишат. Имаат супер-меката пена и се многу флексибилни, со што ја зголемуваат удобноста со секој потег. Дизајнирани се од најмалку 20% рециклирана содржина по тежина.
Рециклирана мрежа на предниот дел од патиката ви помага стапалото да остане ладно и им дава простор на прстите. Синтетичката кожа околу петицата дава стабилност и издржливост. Гумениот ѓон има жлебови за флексибилност.
Боја-Сива

Спецификации

Бренд
NIKE

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Машки
Големина
38.5

Ананас ID

Шифра на производот
MCB5T7AGK3

EAN /   код

EAN /   код
ANHVXURSA5
3.090 ДЕНЗаштеда 618 ДЕН
2.472ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

Машки ниски патики за трчање
Nike Star Runner 3 се разновидни патики за трчање, скокање и игра. Тие се зајакнати со издржливост и дишат. Имаат супер-меката пена и се многу флексибилни, со што ја зголемуваат удобноста со секој потег. Дизајнирани се од најмалку 20% рециклирана содржина по тежина.
Рециклирана мрежа на предниот дел од патиката ви помага стапалото да остане ладно и им дава простор на прстите. Синтетичката кожа околу петицата дава стабилност и издржливост. Гумениот ѓон има жлебови за флексибилност.
Боја-Сива

Спецификации

Бренд
NIKE

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Машки
Големина
38.5

Ананас ID

Шифра на производот
MCB5T7AGK3

EAN /   код

EAN /   код
ANHVXURSA5
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.