0 thumbnail image for NIKE Патики детски машки COURT BOROUGH LOW 2 BPV
1 thumbnail image for NIKE Патики детски машки COURT BOROUGH LOW 2 BPV
2 thumbnail image for NIKE Патики детски машки COURT BOROUGH LOW 2 BPV
3 thumbnail image for NIKE Патики детски машки COURT BOROUGH LOW 2 BPV
Selected image for NIKE Патики детски машки COURT BOROUGH LOW 2 BPV
Selected image for NIKE Патики детски машки COURT BOROUGH LOW 2 BPV
Selected image for NIKE Патики детски машки COURT BOROUGH LOW 2 BPV
Selected image for NIKE Патики детски машки COURT BOROUGH LOW 2 BPV

NIKE Патики детски машки COURT BOROUGH LOW 2 BPV

Deus Sport
3.190 ДЕНЗаштеда 638 ДЕН
2.552ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Тегет

Големина

Опис на производот

NIKE Патики детски машки COURT BOROUGH LOW 2 BPV

Спецификации

Бренд
NIKE

Тежина и димензии

Тежина
0.83 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Машки
Големина
29.5

Ананас ID

Шифра на производот
2R95FHJAM7

EAN /   код

EAN /   код
AN2KLD9OUW
3.190 ДЕНЗаштеда 638 ДЕН
2.552ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

NIKE Патики детски машки COURT BOROUGH LOW 2 BPV

Спецификации

Бренд
NIKE

Тежина и димензии

Тежина
0.83 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Машки
Големина
29.5

Ананас ID

Шифра на производот
2R95FHJAM7

EAN /   код

EAN /   код
AN2KLD9OUW
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.