Selected image for NIP Држач за цуцла со прстен

NIP Држач за цуцла со прстен

Loco Croco
235ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

• Ја оддржува цуцлата чиста и е во дофат на бебето
• Голем отвор за лесно закачување на бебешката облека
• Наменето за цуцли со и без прстен
• Ременчето е направено од висок квалитет и е отпорно на плунка и пот

Спецификации

Бренд
NIP

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
52KFVOA2WU

EAN /   код

EAN /   код
ANUW2VQWIN
235ДЕН

Опис на производот

• Ја оддржува цуцлата чиста и е во дофат на бебето
• Голем отвор за лесно закачување на бебешката облека
• Наменето за цуцли со и без прстен
• Ременчето е направено од висок квалитет и е отпорно на плунка и пот

Спецификации

Бренд
NIP

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
52KFVOA2WU

EAN /   код

EAN /   код
ANUW2VQWIN
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.