Selected image for NIP Пластично Шише со Каучук Цуцла Family 125мл

NIP Пластично Шише со Каучук Цуцла Family 125мл

Loco Croco
240ДЕН

Боја:Мента

Опис на производот

• Анатомска, антиколик цуцла од каучук.
• Наменето за бебиња од 0 до 6 месеци.
• Универзална големина, наменета за бебиња од самото раѓање.
• Капаче што спречува истекување на течности.
• Анти количен систем кој спречува голтање на воздух и го намалува ризикот за грчеви.
• 0% BPA.

Спецификации

Бренд
NIP

Тежина и димензии

Тежина
0.27 kg
Волумен
125 ml

Карактеристики

Боја на производот
Мента
Пол
Женски
Материјал
Каучук
Возраст
0-6 месеци
Без БПА
0% BPA

Ананас ID

Шифра на производот
QKWNRYZB2X

EAN /   код

EAN /   код
AN7C2WCBO2
240ДЕН

Опис на производот

• Анатомска, антиколик цуцла од каучук.
• Наменето за бебиња од 0 до 6 месеци.
• Универзална големина, наменета за бебиња од самото раѓање.
• Капаче што спречува истекување на течности.
• Анти количен систем кој спречува голтање на воздух и го намалува ризикот за грчеви.
• 0% BPA.

Спецификации

Бренд
NIP

Тежина и димензии

Тежина
0.27 kg
Волумен
125 ml

Карактеристики

Боја на производот
Мента
Пол
Женски
Материјал
Каучук
Возраст
0-6 месеци
Без БПА
0% BPA

Ананас ID

Шифра на производот
QKWNRYZB2X

EAN /   код

EAN /   код
AN7C2WCBO2
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.