Slike NITRO Далечинско, глувче и тастатура air premium N-AIR MOUSE+KEYBOARD 001
Slike NITRO Далечинско, глувче и тастатура air premium N-AIR MOUSE+KEYBOARD 001
Slike NITRO Далечинско, глувче и тастатура air premium N-AIR MOUSE+KEYBOARD 001
Ново
Slike NITRO Далечинско, глувче и тастатура air premium N-AIR MOUSE+KEYBOARD 001
Slike NITRO Далечинско, глувче и тастатура air premium N-AIR MOUSE+KEYBOARD 001
Slike NITRO Далечинско, глувче и тастатура air premium N-AIR MOUSE+KEYBOARD 001
Slike NITRO Далечинско, глувче и тастатура air premium N-AIR MOUSE+KEYBOARD 001
Slike NITRO Далечинско, глувче и тастатура air premium N-AIR MOUSE+KEYBOARD 001
Slike NITRO Далечинско, глувче и тастатура air premium N-AIR MOUSE+KEYBOARD 001
Ново
Slike NITRO Далечинско, глувче и тастатура air premium N-AIR MOUSE+KEYBOARD 001
Slike NITRO Далечинско, глувче и тастатура air premium N-AIR MOUSE+KEYBOARD 001
Slike NITRO Далечинско, глувче и тастатура air premium N-AIR MOUSE+KEYBOARD 001

NITRO Далечинско, глувче и тастатура air premium N-AIR MOUSE+KEYBOARD 001

Нитро Компјутери
1.990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

N-AIR MOUSE+KEYBOARD 001
- Кул далечинско со прекрасен изглед
- Ергономски дизајн одличен за вашата рака
- Функционира како далечинско, глувче, тастатура, мултимедија контролер
- Користени се квалитетни материјали за премиум производ
- Безжичен уред на 2.4GHz
- Plug and Play
- Anti-Shake алгоритам
- Напреден жироскоп за простор со 6 оски
- Далечинско што работи на 360 степени
- Брзината на движење на глувчето се прилагодува
- Стандардна QWERTY тастатура за брзо куцање
- Автоматски се исклучува кога не се користи за заштеда на енергија
- Голема далечина на работа, 10m
- Индикатор за слаба батерија и повеќе LED индикатори
- Влезен напон за полнење на батеријата: 5V
- 45 тастери на тастатурата
- Вградена rechargable батерија: 300mah, 3.7 V Lithium
- Подржани оперативни системи: Windows, Android, Mac OS, Linux
- Работи со PC, Smart TV, Set Top Box, Network Media Player, Tablet, Game player итн.

Спецификации

Бренд
Nitro

Ананас ID

Шифра на производот
SEEN85J6WK

EAN /   код

EAN /   код
ANUWKY72W3
1.990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

N-AIR MOUSE+KEYBOARD 001
- Кул далечинско со прекрасен изглед
- Ергономски дизајн одличен за вашата рака
- Функционира како далечинско, глувче, тастатура, мултимедија контролер
- Користени се квалитетни материјали за премиум производ
- Безжичен уред на 2.4GHz
- Plug and Play
- Anti-Shake алгоритам
- Напреден жироскоп за простор со 6 оски
- Далечинско што работи на 360 степени
- Брзината на движење на глувчето се прилагодува
- Стандардна QWERTY тастатура за брзо куцање
- Автоматски се исклучува кога не се користи за заштеда на енергија
- Голема далечина на работа, 10m
- Индикатор за слаба батерија и повеќе LED индикатори
- Влезен напон за полнење на батеријата: 5V
- 45 тастери на тастатурата
- Вградена rechargable батерија: 300mah, 3.7 V Lithium
- Подржани оперативни системи: Windows, Android, Mac OS, Linux
- Работи со PC, Smart TV, Set Top Box, Network Media Player, Tablet, Game player итн.

Спецификации

Бренд
Nitro

Ананас ID

Шифра на производот
SEEN85J6WK

EAN /   код

EAN /   код
ANUWKY72W3
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.