Slike NITRO Караоке Bluetooth звучник N-BT Karaoke 002 со подарок караоке микрофон
Ново
Slike NITRO Караоке Bluetooth звучник N-BT Karaoke 002 со подарок караоке микрофон
Ново

NITRO Караоке Bluetooth звучник N-BT Karaoke 002 со подарок караоке микрофон

Нитро Компјутери
3.090ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

За супер забава - Караоке звучник со караоке микрофон
- ПОДАРОК микрофон за караоке
- Лесен за пренесување
- Моќен Bluetooth звучник
- Пуштање на музика од микро SD картичка
- Пуштање на музика од USB Flash диск
- Аудио влез од друг уред (AUX)
- Вградено FM радио
- Light Show за целосна забава
- Долготрајна вградена rechargable Li-Ion батерија
- Црна боја со светлосни ефекти на предната страна
- Можност за поврзување на 2 звучници
- Големина на звучник: 6.5``
- Димензии: висина 35см, ширина 23см, дебелина 21см
- Тежина: 1,5 kg

Спецификации

Бренд
Nitro

Ананас ID

Шифра на производот
8GEN8BYOZZ

EAN /   код

EAN /   код
ANLWKY7SV8
3.090ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

За супер забава - Караоке звучник со караоке микрофон
- ПОДАРОК микрофон за караоке
- Лесен за пренесување
- Моќен Bluetooth звучник
- Пуштање на музика од микро SD картичка
- Пуштање на музика од USB Flash диск
- Аудио влез од друг уред (AUX)
- Вградено FM радио
- Light Show за целосна забава
- Долготрајна вградена rechargable Li-Ion батерија
- Црна боја со светлосни ефекти на предната страна
- Можност за поврзување на 2 звучници
- Големина на звучник: 6.5``
- Димензии: висина 35см, ширина 23см, дебелина 21см
- Тежина: 1,5 kg

Спецификации

Бренд
Nitro

Ананас ID

Шифра на производот
8GEN8BYOZZ

EAN /   код

EAN /   код
ANLWKY7SV8

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.