Slike NOW FOODS Maca 500 mg / 100 капсули
Slike NOW FOODS Maca 500 mg / 100 капсули

NOW FOODS Maca 500 mg / 100 капсули

Anni Farm
1.000ДЕН

Боја:Портокалова

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Maca (Lepidium meyenii) се одгледува на високи места во регионот на Андите во Централно Перу. Традиционално се користи со векови како извор на хранливи материи и како генерален енергетски тоник.
За мажи и жени
Вегетеријански/Веган производ. Без ГМО.

Спецификации

Бренд
NOW FOODS

Карактеристики

Боја на производот
Портокалова

Ананас ID

Шифра на производот
31FNULBIDL

EAN /   код

EAN /   код
733739047212
1.000ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Maca (Lepidium meyenii) се одгледува на високи места во регионот на Андите во Централно Перу. Традиционално се користи со векови како извор на хранливи материи и како генерален енергетски тоник.
За мажи и жени
Вегетеријански/Веган производ. Без ГМО.

Спецификации

Бренд
NOW FOODS

Карактеристики

Боја на производот
Портокалова

Ананас ID

Шифра на производот
31FNULBIDL

EAN /   код

EAN /   код
733739047212
Понуди од други продавачи за истиот производ
NOW FOODS Maca 500 mg / 100 капсули
NOW FOODS Maca 500 mg / 100 капсули
950ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Понуди од други продавачи за истиот производ
NOW FOODS Maca 500 mg / 100 капсули
NOW FOODS Maca 500 mg / 100 капсули
950ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.