Slike NOW FOODS Selenium 100 mcg / 100 таблети
Slike NOW FOODS Selenium 100 mcg / 100 таблети

NOW FOODS Selenium 100 mcg / 100 таблети

Anni Farm
690ДЕН

Боја:Портокалова

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Селенот е есенцијален минерал што се наоѓа во многу мали количества во организмот. Природно се наоѓаат во бразилските ореви, месото од органите, морската храна и никулците од пченица. Во комбинација со Витамин Е, Витамин Ц и бета каротен допринесува за намалување на нивото на лошиот холестерол. Претставува дел од антиоксидантните ензими кои ги штитат клетките од оштетување, нивно стареење и смрт.

Спецификации

Бренд
NOW FOODS

Карактеристики

Боја на производот
Портокалова

Ананас ID

Шифра на производот
AAFNUWUBY9

EAN /   код

EAN /   код
733739014801
690ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Селенот е есенцијален минерал што се наоѓа во многу мали количества во организмот. Природно се наоѓаат во бразилските ореви, месото од органите, морската храна и никулците од пченица. Во комбинација со Витамин Е, Витамин Ц и бета каротен допринесува за намалување на нивото на лошиот холестерол. Претставува дел од антиоксидантните ензими кои ги штитат клетките од оштетување, нивно стареење и смрт.

Спецификации

Бренд
NOW FOODS

Карактеристики

Боја на производот
Портокалова

Ананас ID

Шифра на производот
AAFNUWUBY9

EAN /   код

EAN /   код
733739014801
Понуди од други продавачи за истиот производ
NOW FOODS Selenium 100 mcg / 100 таблети
NOW FOODS Selenium 100 mcg / 100 таблети
670ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Понуди од други продавачи за истиот производ
NOW FOODS Selenium 100 mcg / 100 таблети
NOW FOODS Selenium 100 mcg / 100 таблети
670ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.