Slike NOW FOODS Витамин d-3 1000 iu / 180 меки капсули
Slike NOW FOODS Витамин d-3 1000 iu / 180 меки капсули

NOW FOODS Витамин d-3 1000 iu / 180 меки капсули

Anni Farm
790ДЕН

Боја:Портокалова

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
NOW® Vitamin D-3 го обезбедува овој клучен витамин во високо апсорблива течна форма на мека капсула. Витаминот Д нормално се добива од исхраната или се продуцира од кожата од ултравиолетовата енергија на сонцето. Како и да е, не е присутен многу во храната. Бидејќи многу луѓе избегнуваат изложување на сонце, суплементацијата на Витамин Д станува се понеопходна за да се осигура дека организмот ја добива соодветната количина.

Спецификации

Бренд
NOW FOODS

Карактеристики

Боја на производот
Портокалова

Ананас ID

Шифра на производот
QTENU9FK8I

EAN /   код

EAN /   код
733739003652
790ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
NOW® Vitamin D-3 го обезбедува овој клучен витамин во високо апсорблива течна форма на мека капсула. Витаминот Д нормално се добива од исхраната или се продуцира од кожата од ултравиолетовата енергија на сонцето. Како и да е, не е присутен многу во храната. Бидејќи многу луѓе избегнуваат изложување на сонце, суплементацијата на Витамин Д станува се понеопходна за да се осигура дека организмот ја добива соодветната количина.

Спецификации

Бренд
NOW FOODS

Карактеристики

Боја на производот
Портокалова

Ананас ID

Шифра на производот
QTENU9FK8I

EAN /   код

EAN /   код
733739003652
Понуди од други продавачи за истиот производ
NOW FOODS Витамин d-3 1000 iu / 180 меки капсули
NOW FOODS Витамин d-3 1000 iu / 180 меки капсули
750ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Понуди од други продавачи за истиот производ
NOW FOODS Витамин d-3 1000 iu / 180 меки капсули
NOW FOODS Витамин d-3 1000 iu / 180 меки капсули
750ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.