Slike NURSE HARVEY'S 145ML СИРУП Nurse harvey's 145ml сируп
Slike NURSE HARVEY'S 145ML СИРУП Nurse harvey's 145ml сируп

NURSE HARVEY'S 145ML СИРУП Nurse harvey's 145ml сируп

Anni Farm
1.090ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
NURSE HARVEY’S COLEX за грчеви, 145ML
Nurse Harvey’s сирупот против грчеви е природен препарат со пријатен вкус кој не е штетен за бебињата.

Спецификации

Бренд
NURSE HARVEY'S 145ML СИРУП

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
DP6MU48XXD

EAN /   код

EAN /   код
8699177824025
1.090ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
NURSE HARVEY’S COLEX за грчеви, 145ML
Nurse Harvey’s сирупот против грчеви е природен препарат со пријатен вкус кој не е штетен за бебињата.

Спецификации

Бренд
NURSE HARVEY'S 145ML СИРУП

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
DP6MU48XXD

EAN /   код

EAN /   код
8699177824025
Понуди од други продавачи за истиот производ
NURSE HARVEY'S 145ML СИРУП Nurse harvey's 145ml сируп
NURSE HARVEY'S 145ML СИРУП Nurse harvey's 145ml сируп
1.080ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Понуди од други продавачи за истиот производ
NURSE HARVEY'S 145ML СИРУП Nurse harvey's 145ml сируп
NURSE HARVEY'S 145ML СИРУП Nurse harvey's 145ml сируп
1.080ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.