Selected image for O.B. Тампони Procomfrot Mini 8 парчиња

O.B. Тампони Procomfrot Mini 8 парчиња

100ДЕН

Опис на производот

Мазната технологија сега ја прави површината на тампонот уште понежна.
Тампоните се многу тенки, мали и имаат конусен врв што го олеснува поставувањето на О.Б.
Ова го олеснува користењето дури и во денови на полесни менструални крварења или на самиот почеток на употреба на тампон. О.Б. Procomfort Mini се препорачува за почетници или за полесни менструални крварења.

Спецификации

Бренд
O.B.

Тежина и димензии

Тежина
0.23 kg

Ананас ID

Шифра на производот
OCM6XM1P2O

EAN /   код

EAN /   код
3574660241433
100ДЕН

Опис на производот

Мазната технологија сега ја прави површината на тампонот уште понежна.
Тампоните се многу тенки, мали и имаат конусен врв што го олеснува поставувањето на О.Б.
Ова го олеснува користењето дури и во денови на полесни менструални крварења или на самиот почеток на употреба на тампон. О.Б. Procomfort Mini се препорачува за почетници или за полесни менструални крварења.

Спецификации

Бренд
O.B.

Тежина и димензии

Тежина
0.23 kg

Ананас ID

Шифра на производот
OCM6XM1P2O

EAN /   код

EAN /   код
3574660241433
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.