Selected image for ORAL-B Електрична Четка за Заби PRO1 Gum Care Professional
Ново

ORAL-B Електрична Четка за Заби PRO1 Gum Care Professional

Ananas direct badge iconбрзо
2.929 ДЕНЗаштеда 1.384 ДЕН
1.545ДЕН
Понудата важи од 11/06/2024 до 30/06/2024

Опис на производот

Длабоко чистење со 3D технологија: тркалезната глава осцилира, ротира и пулсира, отстранувајќи до 100% повеќе наслаги од обична рачна четка за заби
Вградениот сензор за притисок ја намалува брзината на четкање и испушта вибрации кога ги четкате премногу силно за да ги заштитите непцата
Тоа ви помага да четкате подобро и во вистинско време со вградениот тајмер од 2 минути
3 програми за четкање: секојдневно чистење, белење и чувствителни заби
NiMH батерија: До 10 дена четкање по целосно полнење

Спецификации

Бренд
ORAL B

Тежина и димензии

Тежина
0.3 kg

Ананас ID

Шифра на производот
UUQ6BN08IA

EAN /   код

EAN /   код
8006540771990
2.929 ДЕНЗаштеда 1.384 ДЕН
1.545ДЕН
Понудата важи од 11/06/2024 до 30/06/2024

Опис на производот

Длабоко чистење со 3D технологија: тркалезната глава осцилира, ротира и пулсира, отстранувајќи до 100% повеќе наслаги од обична рачна четка за заби
Вградениот сензор за притисок ја намалува брзината на четкање и испушта вибрации кога ги четкате премногу силно за да ги заштитите непцата
Тоа ви помага да четкате подобро и во вистинско време со вградениот тајмер од 2 минути
3 програми за четкање: секојдневно чистење, белење и чувствителни заби
NiMH батерија: До 10 дена четкање по целосно полнење

Спецификации

Бренд
ORAL B

Тежина и димензии

Тежина
0.3 kg

Ананас ID

Шифра на производот
UUQ6BN08IA

EAN /   код

EAN /   код
8006540771990
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.