Selected image for Организатор торбица на склопување минт

Организатор торбица на склопување минт

Loco Croco
900ДЕН

Боја:Мента

Опис на производот

ОРГАНИЗАТОР ТОРБИЦА НА СКЛОПУВАЊЕ МИНТ
• Може да се користи од 0-4 години. Горниот дел е обложен со материјал што може да се отстрани со патент и може да се пере. Откако бебето ќе почне да седи горниот дел се отстранува и може да се користи како седиште до 4 годишна возраст. Ергономски и практичен производ.
• Димензии на производот: 55x52x20cm.
• Димензии на пакувањето: 56x53x21cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.61 kg

Карактеристики

Боја на производот
Мента
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
RMSSC874PS

EAN /   код

EAN /   код
ANPOGFCDZQ
900ДЕН

Опис на производот

ОРГАНИЗАТОР ТОРБИЦА НА СКЛОПУВАЊЕ МИНТ
• Може да се користи од 0-4 години. Горниот дел е обложен со материјал што може да се отстрани со патент и може да се пере. Откако бебето ќе почне да седи горниот дел се отстранува и може да се користи како седиште до 4 годишна возраст. Ергономски и практичен производ.
• Димензии на производот: 55x52x20cm.
• Димензии на пакувањето: 56x53x21cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.61 kg

Карактеристики

Боја на производот
Мента
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
RMSSC874PS

EAN /   код

EAN /   код
ANPOGFCDZQ
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.