0 thumbnail image for PAMPERS Premium Пелени, value pack 4 maxi 52/1
1 thumbnail image for PAMPERS Premium Пелени, value pack 4 maxi 52/1
2 thumbnail image for PAMPERS Premium Пелени, value pack 4 maxi 52/1
3 thumbnail image for PAMPERS Premium Пелени, value pack 4 maxi 52/1
4 thumbnail image for PAMPERS Premium Пелени, value pack 4 maxi 52/1
5 thumbnail image for PAMPERS Premium Пелени, value pack 4 maxi 52/1
6 thumbnail image for PAMPERS Premium Пелени, value pack 4 maxi 52/1
7 thumbnail image for PAMPERS Premium Пелени, value pack 4 maxi 52/1
8 thumbnail image for PAMPERS Premium Пелени, value pack 4 maxi 52/1
9 thumbnail image for PAMPERS Premium Пелени, value pack 4 maxi 52/1
10 thumbnail image for PAMPERS Premium Пелени, value pack 4 maxi 52/1
Selected image for PAMPERS Premium Пелени, value pack 4 maxi 52/1
Selected image for PAMPERS Premium Пелени, value pack 4 maxi 52/1
Selected image for PAMPERS Premium Пелени, value pack 4 maxi 52/1
Selected image for PAMPERS Premium Пелени, value pack 4 maxi 52/1
Selected image for PAMPERS Premium Пелени, value pack 4 maxi 52/1
Selected image for PAMPERS Premium Пелени, value pack 4 maxi 52/1
Selected image for PAMPERS Premium Пелени, value pack 4 maxi 52/1
Selected image for PAMPERS Premium Пелени, value pack 4 maxi 52/1
Selected image for PAMPERS Premium Пелени, value pack 4 maxi 52/1
Selected image for PAMPERS Premium Пелени, value pack 4 maxi 52/1
Selected image for PAMPERS Premium Пелени, value pack 4 maxi 52/1

PAMPERS Premium Пелени, value pack 4 maxi 52/1

Ananas direct badge iconбрзо
1.000 ДЕНЗаштеда 120 ДЕН
880ДЕН
Понудата важи од 06/06/2024 до 30/06/2024

Боја:Бела

Опис на производот

За да може кожата да дише, материјалот е дизајниран да пропушта свеж воздух и да излегува влажен воздух. Пелените се направени на тој начин што ја менуваат бојата доколку се премногу влажни, па затоа треба секогаш да ги менувате на време.

Карактеристики:
• Големина: 4 
• Тежина: 8-14 kg
• Број на парчиња во пакувањето: 52

Спецификации

Бренд
Pampers

Тежина и димензии

Тежина
0.7 kg
Тежина на пакетот
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Земја на потекло
Полска
Количина по пакет
52 kom.

Ананас ID

Шифра на производот
5XBVC4KK6M

EAN /   код

EAN /   код
4015400278818
1.000 ДЕНЗаштеда 120 ДЕН
880ДЕН
Понудата важи од 06/06/2024 до 30/06/2024

Опис на производот

За да може кожата да дише, материјалот е дизајниран да пропушта свеж воздух и да излегува влажен воздух. Пелените се направени на тој начин што ја менуваат бојата доколку се премногу влажни, па затоа треба секогаш да ги менувате на време.

Карактеристики:
• Големина: 4 
• Тежина: 8-14 kg
• Број на парчиња во пакувањето: 52

Спецификации

Бренд
Pampers

Тежина и димензии

Тежина
0.7 kg
Тежина на пакетот
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Земја на потекло
Полска
Количина по пакет
52 kom.

Ананас ID

Шифра на производот
5XBVC4KK6M

EAN /   код

EAN /   код
4015400278818
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.