Slike PANDORA EFES Тепих
Slike PANDORA EFES Тепих

PANDORA EFES Тепих

Home Dekor Struga
7.990 ДЕНЗаштеда 1.598 ДЕН
6.392ДЕН
Понудата важи од 31/08/2023 до 29/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

• Високо квалитетен тепих од полипропилен.
• Материјал - налик на свилен конец.
• Димензии на тепихот : 150X230cm

Спецификации

Бренд
PANDORA EFES

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Големина
150X230cm

Ананас ID

Шифра на производот
0KSPJHY7W3

EAN /   код

EAN /   код
ANU48DHAMO
7.990 ДЕНЗаштеда 1.598 ДЕН
6.392ДЕН
Понудата важи од 31/08/2023 до 29/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

• Високо квалитетен тепих од полипропилен.
• Материјал - налик на свилен конец.
• Димензии на тепихот : 150X230cm

Спецификации

Бренд
PANDORA EFES

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Големина
150X230cm

Ананас ID

Шифра на производот
0KSPJHY7W3

EAN /   код

EAN /   код
ANU48DHAMO

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.