Slike PANDORA EFES Тепих
Slike PANDORA EFES Тепих

PANDORA EFES Тепих

Home Dekor Struga
9.190 ДЕНЗаштеда 1.838 ДЕН
7.352ДЕН
Понудата важи од 03/10/2023 до 31/10/2023

Информации за испорака

Опис на производот

• Високо квалитетен тепих од полипропилен.
• Материјал - налик на свилен конец.
• Димензии на тепихот : 170X250cm

Спецификации

Бренд
PANDORA EFES

Карактеристики

Боја на производот
Беж
Големина
170X250cm

Ананас ID

Шифра на производот
GKSPJ4XPNM

EAN /   код

EAN /   код
ANHW6DHYV2
9.190 ДЕНЗаштеда 1.838 ДЕН
7.352ДЕН
Понудата важи од 03/10/2023 до 31/10/2023

Информации за испорака

Опис на производот

• Високо квалитетен тепих од полипропилен.
• Материјал - налик на свилен конец.
• Димензии на тепихот : 170X250cm

Спецификации

Бренд
PANDORA EFES

Карактеристики

Боја на производот
Беж
Големина
170X250cm

Ананас ID

Шифра на производот
GKSPJ4XPNM

EAN /   код

EAN /   код
ANHW6DHYV2

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.