Slike PANDORA EFES Тепих
Slike PANDORA EFES Тепих

PANDORA EFES Тепих

Home Dekor Struga
7.990 ДЕНЗаштеда 1.598 ДЕН
6.392ДЕН
Понудата важи од 03/10/2023 до 31/10/2023

Информации за испорака

Опис на производот

• Високо квалитетен тепих од полипропилен.
• Материјал - налик на свилен конец.
• Димензии на тепихот : 150X230cm

Спецификации

Бренд
PANDORA EFES

Карактеристики

Боја на производот
Беж
Големина
150X230cm

Ананас ID

Шифра на производот
00TPJ9KKV1

EAN /   код

EAN /   код
ANR36DH7PM
7.990 ДЕНЗаштеда 1.598 ДЕН
6.392ДЕН
Понудата важи од 03/10/2023 до 31/10/2023

Информации за испорака

Опис на производот

• Високо квалитетен тепих од полипропилен.
• Материјал - налик на свилен конец.
• Димензии на тепихот : 150X230cm

Спецификации

Бренд
PANDORA EFES

Карактеристики

Боја на производот
Беж
Големина
150X230cm

Ананас ID

Шифра на производот
00TPJ9KKV1

EAN /   код

EAN /   код
ANR36DH7PM

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.