Slike PANDORA EFES Тепих
Slike PANDORA EFES Тепих

PANDORA EFES Тепих

Home Dekor Struga
9.190 ДЕНЗаштеда 1.838 ДЕН
7.352ДЕН
Понудата важи од 31/08/2023 до 29/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

• Високо квалитетен тепих од полипропилен.
• Материјал - налик на свилен конец.
• Димензии на тепихот : 170X250cm

Спецификации

Бренд
PANDORA EFES

Карактеристики

Боја на производот
Кафе
Големина
170X250cm

Ананас ID

Шифра на производот
61TPJ9OK0Y

EAN /   код

EAN /   код
ANQU7DH9JJ
9.190 ДЕНЗаштеда 1.838 ДЕН
7.352ДЕН
Понудата важи од 31/08/2023 до 29/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

• Високо квалитетен тепих од полипропилен.
• Материјал - налик на свилен конец.
• Димензии на тепихот : 170X250cm

Спецификации

Бренд
PANDORA EFES

Карактеристики

Боја на производот
Кафе
Големина
170X250cm

Ананас ID

Шифра на производот
61TPJ9OK0Y

EAN /   код

EAN /   код
ANQU7DH9JJ

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.