Slike PANDORA EFES Тепих
Slike PANDORA EFES Тепих

PANDORA EFES Тепих

Home Dekor Struga
11.490 ДЕНЗаштеда 2.298 ДЕН
9.192ДЕН
Понудата важи од 31/08/2023 до 29/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

• Високо квалитетен тепих од полипропилен.
• Материјал - налик на свилен конец.
• Димензии на тепихот : 200X290cm

Спецификации

Бренд
PANDORA EFES

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Големина
200X290cm

Ананас ID

Шифра на производот
SF6QJCUQFU

EAN /   код

EAN /   код
ANKN5DHOQY
11.490 ДЕНЗаштеда 2.298 ДЕН
9.192ДЕН
Понудата важи од 31/08/2023 до 29/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

• Високо квалитетен тепих од полипропилен.
• Материјал - налик на свилен конец.
• Димензии на тепихот : 200X290cm

Спецификации

Бренд
PANDORA EFES

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Големина
200X290cm

Ананас ID

Шифра на производот
SF6QJCUQFU

EAN /   код

EAN /   код
ANKN5DHOQY

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.