Slike PAPILOCARE Papilocare вагинален гел 21x5ml
Slike PAPILOCARE Papilocare вагинален гел 21x5ml

PAPILOCARE Papilocare вагинален гел 21x5ml

Anni Farm
3.584ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Создава одбранбена бариера за превенција од ризикот за интеграција на HPV со што се превенира формацијата на нови лезии.
помага при реепителизација на претпостојни лези.
ја стимулира регенерацијата на вагиналната микрофлора.
Состав: нијозомин на хијалуронска киселина, -ниозомин б-глукан, -фитозоми на растението centella asiatica, -растителен екстракт од coriolus versicolor, -растителен екстракт од ним, -биоеколија, -растителен екстракт од Aloe Vera.

Спецификации

Бренд
PAPILOCARE

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
S3HMUUV9VP

EAN /   код

EAN /   код
8437018976102
3.584ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Создава одбранбена бариера за превенција од ризикот за интеграција на HPV со што се превенира формацијата на нови лезии.
помага при реепителизација на претпостојни лези.
ја стимулира регенерацијата на вагиналната микрофлора.
Состав: нијозомин на хијалуронска киселина, -ниозомин б-глукан, -фитозоми на растението centella asiatica, -растителен екстракт од coriolus versicolor, -растителен екстракт од ним, -биоеколија, -растителен екстракт од Aloe Vera.

Спецификации

Бренд
PAPILOCARE

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
S3HMUUV9VP

EAN /   код

EAN /   код
8437018976102
Понуди од други продавачи за истиот производ
PAPILOCARE Papilocare вагинален гел 21x5ml
PAPILOCARE Papilocare вагинален гел 21x5ml
3.558ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Понуди од други продавачи за истиот производ
PAPILOCARE Papilocare вагинален гел 21x5ml
PAPILOCARE Papilocare вагинален гел 21x5ml
3.558ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.