Slike Патики детски машки COURT BOROUGH LOW (PSV)
Slike Патики детски машки COURT BOROUGH LOW (PSV)
Slike Патики детски машки COURT BOROUGH LOW (PSV)
Slike Патики детски машки COURT BOROUGH LOW (PSV)
Slike Патики детски машки COURT BOROUGH LOW (PSV)
Slike Патики детски машки COURT BOROUGH LOW (PSV)
Slike Патики детски машки COURT BOROUGH LOW (PSV)
Slike Патики детски машки COURT BOROUGH LOW (PSV)
Slike Патики детски машки COURT BOROUGH LOW (PSV)
Slike Патики детски машки COURT BOROUGH LOW (PSV)
Slike Патики детски машки COURT BOROUGH LOW (PSV)
Slike Патики детски машки COURT BOROUGH LOW (PSV)

Патики детски машки COURT BOROUGH LOW (PSV)

Deus Sport
2.390 ДЕНЗаштеда 478 ДЕН
1.912ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Црна

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Патики детски машки COURT BOROUGH LOW (PSV)

Спецификации

Бренд
NIKE

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
30

Ананас ID

Шифра на производот
XK95FUDLFS

EAN /   код

EAN /   код
ANKMLD9TA3
2.390 ДЕНЗаштеда 478 ДЕН
1.912ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Патики детски машки COURT BOROUGH LOW (PSV)

Спецификации

Бренд
NIKE

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
30

Ананас ID

Шифра на производот
XK95FUDLFS

EAN /   код

EAN /   код
ANKMLD9TA3
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.