0 thumbnail image for PENTI Женски хулахопки Ince File
1 thumbnail image for PENTI Женски хулахопки Ince File
Selected image for PENTI Женски хулахопки Ince File
Selected image for PENTI Женски хулахопки Ince File

PENTI Женски хулахопки Ince File

Sara Fashion
390ДЕН

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Penti женски хулахопки Ince File

Спецификации

Бренд
PENTI

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
3/4

Ананас ID

Шифра на производот
ZDGBTWXJA9

EAN /   код

EAN /   код
8683844215032
390ДЕН

Опис на производот

Penti женски хулахопки Ince File

Спецификации

Бренд
PENTI

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
3/4

Ананас ID

Шифра на производот
ZDGBTWXJA9

EAN /   код

EAN /   код
8683844215032
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.