Slike PENTI Женски хулахопки за трудници црни
Slike PENTI Женски хулахопки за трудници црни

PENTI Женски хулахопки за трудници црни

Sara Fashion
350 ДЕНЗаштеда 70 ДЕН
280ДЕН
Понудата важи од 02/12/2023 до 15/12/2023

Боја:

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

PENTI Женски хулахопки за трудници црни

Спецификации

Бренд
PENTI

Карактеристики

Пол
Женски
Земја на потекло
Турција
Големина
4

Материјал

Име на опис на материјалот
Полиамид 81%, Еластан 18%, Памук 1%

Ананас ID

Шифра на производот
NZIV0FLLUH

EAN /   код

EAN /   код
8699363545048
350 ДЕНЗаштеда 70 ДЕН
280ДЕН
Понудата важи од 02/12/2023 до 15/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

PENTI Женски хулахопки за трудници црни

Спецификации

Бренд
PENTI

Карактеристики

Пол
Женски
Земја на потекло
Турција
Големина
4

Материјал

Име на опис на материјалот
Полиамид 81%, Еластан 18%, Памук 1%

Ананас ID

Шифра на производот
NZIV0FLLUH

EAN /   код

EAN /   код
8699363545048

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.