Slike Перница 50х70 см микрофибер 700 гр
Slike Перница 50х70 см микрофибер 700 гр

Перница 50х70 см микрофибер 700 гр

Меркур
399ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Перницата е изработена од микрофибер ткаенина и полнило од полиестерско силиконизирано влакно.
Отвор со патент, подеслива по висина. Лесно се пере и суши.
Не предизвикува алергиски реакции.
Димензија 50х70см

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Тип на производ
Перници за кревет
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
HSX7DUXEMH

EAN /   код

EAN /   код
531999091525
399ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Перницата е изработена од микрофибер ткаенина и полнило од полиестерско силиконизирано влакно.
Отвор со патент, подеслива по висина. Лесно се пере и суши.
Не предизвикува алергиски реакции.
Димензија 50х70см

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Тип на производ
Перници за кревет
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
HSX7DUXEMH

EAN /   код

EAN /   код
531999091525
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.