Slike Перница ерго лукс 50х70
Slike Перница ерго лукс 50х70

Перница ерго лукс 50х70

Меркур
480ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Перницата е изработена од 50% памук и 50% полиестер.
Mекa, со слободна циркулација на воздух, неалергиска.
Се пере во машина и лесно се одржува.
Димензија 50х70 (900гр)

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Тип на производ
Перници за кревет
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
93X7DFS8UE

EAN /   код

EAN /   код
531999091503
480ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Перницата е изработена од 50% памук и 50% полиестер.
Mекa, со слободна циркулација на воздух, неалергиска.
Се пере во машина и лесно се одржува.
Димензија 50х70 (900гр)

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Тип на производ
Перници за кревет
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
93X7DFS8UE

EAN /   код

EAN /   код
531999091503
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.