Selected image for PERSIL Прашок за перење Редовни 20 перења/1,8кг

PERSIL Прашок за перење Редовни 20 перења/1,8кг

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
409 ДЕНЗаштеда 44 ДЕН
365ДЕН
Понудата важи од 21/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Нов Персил Универзален прав. Класика на сите времиња за блескави бели алишта сега со подобрена формула за хигиенска свежина на машината. Има моќна формула која продира длабоко во влакната без да ги оштетува и ги отстранува дури и најтврдокорните дамки. Сега подобрената формула навлегува уште подлабоко во машината и ги елиминира непријатните мириси во неа. Бидејќи само хигиенската свежина на машината гарантира длабоко измиени алишта.

Спецификации

Бренд
Persil

Тежина и димензии

Тежина
1.82 kg

Карактеристики

Волумен
1.8 kg

Ананас ID

Шифра на производот
6RM0TKRPOE

EAN /   код

EAN /   код
9000101579260
409 ДЕНЗаштеда 44 ДЕН
365ДЕН
Понудата важи од 21/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Нов Персил Универзален прав. Класика на сите времиња за блескави бели алишта сега со подобрена формула за хигиенска свежина на машината. Има моќна формула која продира длабоко во влакната без да ги оштетува и ги отстранува дури и најтврдокорните дамки. Сега подобрената формула навлегува уште подлабоко во машината и ги елиминира непријатните мириси во неа. Бидејќи само хигиенската свежина на машината гарантира длабоко измиени алишта.

Спецификации

Бренд
Persil

Тежина и димензии

Тежина
1.82 kg

Карактеристики

Волумен
1.8 kg

Ананас ID

Шифра на производот
6RM0TKRPOE

EAN /   код

EAN /   код
9000101579260
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.