Slike PHARMAMED Angipro active spray ангипро актив спреј, 20 ml
Slike PHARMAMED Angipro active spray ангипро актив спреј, 20 ml

PHARMAMED Angipro active spray ангипро актив спреј, 20 ml

Anni Farm
300ДЕН

Боја:Зелена

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Angipro Active спреј е делотворна комбинација од широкоспектарниот антисептик цетилпиридин хлорид, природни растителни состојки и прополис. Антисептичниот ефект на цетилпиридин хлоридот е зголемен со додаток на природните компоненти на тинктурата од прополис, тимјан, жалфија, нане и додаток на ментол како природен анестетик. Благодарение на овој состав Angipro Active спреј ефикасно помага при воспаленија на усната шуплина, грлото како и при настинки.

Спецификации

Бренд
PHARMAMED

Карактеристики

Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
SB8MU3IO1U

EAN /   код

EAN /   код
3870132003340
300ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Angipro Active спреј е делотворна комбинација од широкоспектарниот антисептик цетилпиридин хлорид, природни растителни состојки и прополис. Антисептичниот ефект на цетилпиридин хлоридот е зголемен со додаток на природните компоненти на тинктурата од прополис, тимјан, жалфија, нане и додаток на ментол како природен анестетик. Благодарение на овој состав Angipro Active спреј ефикасно помага при воспаленија на усната шуплина, грлото како и при настинки.

Спецификации

Бренд
PHARMAMED

Карактеристики

Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
SB8MU3IO1U

EAN /   код

EAN /   код
3870132003340
Понуди од други продавачи за истиот производ
PHARMAMED Angipro active spray ангипро актив спреј, 20 ml
PHARMAMED Angipro active spray ангипро актив спреј, 20 ml
250ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Понуди од други продавачи за истиот производ
PHARMAMED Angipro active spray ангипро актив спреј, 20 ml
PHARMAMED Angipro active spray ангипро актив спреј, 20 ml
250ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.