Slike PHARMAMED Хидрадантна крема , 50 ml
Slike PHARMAMED Хидрадантна крема , 50 ml

PHARMAMED Хидрадантна крема , 50 ml

Anni Farm
260ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики и намена : Благодарение на добро избалансирана комбинација на најпрефинети масла од бадем и маслинки, со употреба на природен емулгатор на холестерол оваа крема ги потикнува сопствените механизми на кожата за внатрешна хидратација и одржување на влажноста. Заради богатството од споменатите состојки и додаток на витамин Е оваа крема на природен начин ги забавува процесите на стареење на кожата. Лица со мрсна кожа можат да ја користат оваа крема и како ноќна крема. Идеална е и како подлога за шминка.

Спецификации

Бренд
PHARMAMED

Ананас ID

Шифра на производот
M81ZZFNYIR

EAN /   код

EAN /   код
3870132000950
260ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики и намена : Благодарение на добро избалансирана комбинација на најпрефинети масла од бадем и маслинки, со употреба на природен емулгатор на холестерол оваа крема ги потикнува сопствените механизми на кожата за внатрешна хидратација и одржување на влажноста. Заради богатството од споменатите состојки и додаток на витамин Е оваа крема на природен начин ги забавува процесите на стареење на кожата. Лица со мрсна кожа можат да ја користат оваа крема и како ноќна крема. Идеална е и како подлога за шминка.

Спецификации

Бренд
PHARMAMED

Ананас ID

Шифра на производот
M81ZZFNYIR

EAN /   код

EAN /   код
3870132000950
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.