Selected image for PHARMANOVA Sabesp меки капсули 80mg, 25 парчиња

PHARMANOVA Sabesp меки капсули 80mg, 25 парчиња

290ДЕН

Опис на производот

Oслободува надуеност и гас во стомакот

Спецификации

Бренд
Pharmanova

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Ананас ID

Шифра на производот
K8M6XWBC6Y

EAN /   код

EAN /   код
8034135271761
290ДЕН

Опис на производот

Oслободува надуеност и гас во стомакот

Спецификации

Бренд
Pharmanova

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Ананас ID

Шифра на производот
K8M6XWBC6Y

EAN /   код

EAN /   код
8034135271761
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.