Selected image for PHARMAS Пробаланс x 20 капсули

PHARMAS Пробаланс x 20 капсули

470ДЕН

Опис на производот

PROBalans е иновативен додаток во исхраната за варење и метаболизам, дизајниран од хрватски експерти и произведен во Хрватска.
Содржи висока концентрација на три добро познати видови млечнокиселински бактерии и уникатна комбинација на дополнителни состојки: цинк, витамин Б6, апигенин и пеперминт екстракт за уште поефикасно дејство.
Се препорачува при антибиотска терапија, стрес, лоша исхрана, патување и нарушена рамнотежа на цревната микрофлора.

Спецификации

Бренд
PHARMAS

Тежина и димензии

Тежина
0.28 kg

Ананас ID

Шифра на производот
MYZ3KLLGLK

EAN /   код

EAN /   код
3856016805194
470ДЕН

Опис на производот

PROBalans е иновативен додаток во исхраната за варење и метаболизам, дизајниран од хрватски експерти и произведен во Хрватска.
Содржи висока концентрација на три добро познати видови млечнокиселински бактерии и уникатна комбинација на дополнителни состојки: цинк, витамин Б6, апигенин и пеперминт екстракт за уште поефикасно дејство.
Се препорачува при антибиотска терапија, стрес, лоша исхрана, патување и нарушена рамнотежа на цревната микрофлора.

Спецификации

Бренд
PHARMAS

Тежина и димензии

Тежина
0.28 kg

Ананас ID

Шифра на производот
MYZ3KLLGLK

EAN /   код

EAN /   код
3856016805194
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.