Slike PHARMAS Probalans x 20 капсули
Slike PHARMAS Probalans x 20 капсули

PHARMAS Probalans x 20 капсули

Anni Farm
482ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
PROBalans е иновативен додаток во исхраната за варење и метаболизам, дизајниран од хрватски експерти и произведен во Хрватска.
Содржи висока концентрација на три добро познати видови млечнокиселински бактерии и уникатна комбинација на дополнителни состојки: цинк, витамин Б6, апигенин и пеперминт екстракт за уште поефикасно дејство.
Се препорачува при антибиотска терапија, стрес, лоша исхрана, патување и нарушена рамнотежа на цревната микрофлора.

Спецификации

Бренд
PHARMAS

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
XD6NUPBOPW

EAN /   код

EAN /   код
3856016806252
482ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
PROBalans е иновативен додаток во исхраната за варење и метаболизам, дизајниран од хрватски експерти и произведен во Хрватска.
Содржи висока концентрација на три добро познати видови млечнокиселински бактерии и уникатна комбинација на дополнителни состојки: цинк, витамин Б6, апигенин и пеперминт екстракт за уште поефикасно дејство.
Се препорачува при антибиотска терапија, стрес, лоша исхрана, патување и нарушена рамнотежа на цревната микрофлора.

Спецификации

Бренд
PHARMAS

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
XD6NUPBOPW

EAN /   код

EAN /   код
3856016806252

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.