Slike Philips Епилатор BRE225/00
Slike Philips Епилатор BRE225/00
Slike Philips Епилатор BRE225/00
Slike Philips Епилатор BRE225/00
Slike Philips Епилатор BRE225/00
Slike Philips Епилатор BRE225/00
Slike Philips Епилатор BRE225/00
Slike Philips Епилатор BRE225/00
Slike Philips Епилатор BRE225/00
Slike Philips Епилатор BRE225/00
Slike Philips Епилатор BRE225/00
Slike Philips Епилатор BRE225/00

Philips Епилатор BRE225/00

Нептун
2.599ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Philips Satinelle Essential BRE225/00

  • Боја на производот: виолетова, бела
  • Извор на енергија: AC
  • Влезен напон наизменична струја: 15 V
  • Излезен напон на AC адаптер: 15 V

Спецификации

Бренд
Philips

Карактеристики

Боја на производот
Виолетова
Број на брзини
2
Комора за собирање коса
Не
Други карактеристики
Може да се пере: Да; Тример: Не; Бербер: Да; Влажно и суво: Не; Задно осветлување: Не; Функција за масажа: Не; Ладење: Не; Пловечка глава: Не; Ергономска рачка: Да; Погоден за кратка коса: Да; Глава за перење: Да; Четка за чистење: Да; Извор на енергија: AC; Излезен напон на AC адаптер: 15; AC влезен напон (V): 15;

Ананас ID

Шифра на производот
IF60556AKB

EAN /   код

EAN /   код
8710103882268
2.599ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Philips Satinelle Essential BRE225/00

  • Боја на производот: виолетова, бела
  • Извор на енергија: AC
  • Влезен напон наизменична струја: 15 V
  • Излезен напон на AC адаптер: 15 V

Спецификации

Бренд
Philips

Карактеристики

Боја на производот
Виолетова
Број на брзини
2
Комора за собирање коса
Не
Други карактеристики
Може да се пере: Да; Тример: Не; Бербер: Да; Влажно и суво: Не; Задно осветлување: Не; Функција за масажа: Не; Ладење: Не; Пловечка глава: Не; Ергономска рачка: Да; Погоден за кратка коса: Да; Глава за перење: Да; Четка за чистење: Да; Извор на енергија: AC; Излезен напон на AC адаптер: 15; AC влезен напон (V): 15;

Ананас ID

Шифра на производот
IF60556AKB

EAN /   код

EAN /   код
8710103882268

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.