0 thumbnail image for PHILIPS Епилатор BRE710/00
1 thumbnail image for PHILIPS Епилатор BRE710/00
2 thumbnail image for PHILIPS Епилатор BRE710/00
Selected image for PHILIPS Епилатор BRE710/00
Selected image for PHILIPS Епилатор BRE710/00
Selected image for PHILIPS Епилатор BRE710/00

PHILIPS Епилатор BRE710/00

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
6.800 ДЕНЗаштеда 1.410 ДЕН
5.390ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Бела

Опис на производот

• БРЗИНА НА РОТАЦИЈА: Philips Epilator Series 8000 BRE710/00 се издвојува по својата голема брзина на ротација од 70400 RPM, што овозможува брзо и ефикасно отстранување на влакна.

• БРОЈ НА ДИСКИ: Со 32 прецизно распоредени дискови, овој епилатор обезбедува темелно отстранување на влакна директно од коренот, оставајќи ја кожата мека и мазна.

• БАТЕРИЈА: Вградените батерии обезбедуваат слобода на користење без непотребни кабли, што го прави овој епилатор идеален за употреба каде и да сте.

• ПРИСТАПЛИВОСТ: Благодарение на неговиот дизајн кој се прилагодува на контурите на телото, епилаторот Philips обезбедува темелно отстранување на влакна дури и на тешко достапни места.

• ВОДООТПОРЕН: Овој епилатор можете да го користите под туш без грижа, бидејќи е целосно водоотпорен, што го олеснува користењето и чистењето на уредот.

Philips Epilator Series 8000 BRE710/00 е совршен избор за секој кој сака долготрајна мазна кожа. Благодарение на неговата голема брзина на ротација и бројот на дискови, овој епилатор ветува ефикасно отстранување на влакна со леснотија. Неговата способност да се прилагоди на контурите на вашето тело гарантира дека ниту едно влакно не поминува незабележано.

Вградените батерии ви даваат слобода да го користите епилаторот каде и да посакате, без ограничувања за користење кабли. Водоотпорноста на уредот ви овозможува да го користите под туш, што ја прави рутината за отстранување на влакна уште попрактична и похигиенска.

За најдобри резултати, следете ги вклучените упатства и уживајте во мазна кожа која трае со недели. Не заборавајте да се регистрирате на веб-страницата Philips.rs за да го искористите вашето право на продолжена гаранција.

Откријте колку е лесно да имате мазна кожа со Philips Epilator Series 8000 BRE710/00. Не чекајте, погрижете се за вашата кожа денес!

Спецификации

Бренд
Philips

Тежина и димензии

Тежина
1.01 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Моќ
5.4 W
Број на брзини
2
Безжичен
Да
Куќиште за складирање
Да
Комора за собирање коса
Не
Други карактеристики
Керамички систем за епилација: Да; заменлива глава за бричење: Да; Број на дискови [диск]:32; Брзина на ротација [RPM]: 70400; Може да се пере: Да; Тример: Да; Бербер: Да; Влажно и суво: Да; Задно осветлување: Да; Ергономска рачка: Да; Четка за чистење: Да; Капа за чувствителни делови: Да; Број на вклучени капи/глави: 4; Чанта: Да; Извор на енергија: батерија; Можност за полнење: Да; Работно време [мин]: 40; Тип на батерија: Вградени батерии; Технологија на батерии: Литиум-јон (Li-Ion); Брзо полнење: Да; Време на полнење [h]:2; AC влезен напон (V): 15; Вид на пакување: Во кутија;

Ананас ID

Шифра на производот
GL8P6K7XVX

EAN /   код

EAN /   код
8710103935483
6.800 ДЕНЗаштеда 1.410 ДЕН
5.390ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

• БРЗИНА НА РОТАЦИЈА: Philips Epilator Series 8000 BRE710/00 се издвојува по својата голема брзина на ротација од 70400 RPM, што овозможува брзо и ефикасно отстранување на влакна.

• БРОЈ НА ДИСКИ: Со 32 прецизно распоредени дискови, овој епилатор обезбедува темелно отстранување на влакна директно од коренот, оставајќи ја кожата мека и мазна.

• БАТЕРИЈА: Вградените батерии обезбедуваат слобода на користење без непотребни кабли, што го прави овој епилатор идеален за употреба каде и да сте.

• ПРИСТАПЛИВОСТ: Благодарение на неговиот дизајн кој се прилагодува на контурите на телото, епилаторот Philips обезбедува темелно отстранување на влакна дури и на тешко достапни места.

• ВОДООТПОРЕН: Овој епилатор можете да го користите под туш без грижа, бидејќи е целосно водоотпорен, што го олеснува користењето и чистењето на уредот.

Philips Epilator Series 8000 BRE710/00 е совршен избор за секој кој сака долготрајна мазна кожа. Благодарение на неговата голема брзина на ротација и бројот на дискови, овој епилатор ветува ефикасно отстранување на влакна со леснотија. Неговата способност да се прилагоди на контурите на вашето тело гарантира дека ниту едно влакно не поминува незабележано.

Вградените батерии ви даваат слобода да го користите епилаторот каде и да посакате, без ограничувања за користење кабли. Водоотпорноста на уредот ви овозможува да го користите под туш, што ја прави рутината за отстранување на влакна уште попрактична и похигиенска.

За најдобри резултати, следете ги вклучените упатства и уживајте во мазна кожа која трае со недели. Не заборавајте да се регистрирате на веб-страницата Philips.rs за да го искористите вашето право на продолжена гаранција.

Откријте колку е лесно да имате мазна кожа со Philips Epilator Series 8000 BRE710/00. Не чекајте, погрижете се за вашата кожа денес!

Спецификации

Бренд
Philips

Тежина и димензии

Тежина
1.01 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Моќ
5.4 W
Број на брзини
2
Безжичен
Да
Куќиште за складирање
Да
Комора за собирање коса
Не
Други карактеристики
Керамички систем за епилација: Да; заменлива глава за бричење: Да; Број на дискови [диск]:32; Брзина на ротација [RPM]: 70400; Може да се пере: Да; Тример: Да; Бербер: Да; Влажно и суво: Да; Задно осветлување: Да; Ергономска рачка: Да; Четка за чистење: Да; Капа за чувствителни делови: Да; Број на вклучени капи/глави: 4; Чанта: Да; Извор на енергија: батерија; Можност за полнење: Да; Работно време [мин]: 40; Тип на батерија: Вградени батерии; Технологија на батерии: Литиум-јон (Li-Ion); Брзо полнење: Да; Време на полнење [h]:2; AC влезен напон (V): 15; Вид на пакување: Во кутија;

Ананас ID

Шифра на производот
GL8P6K7XVX

EAN /   код

EAN /   код
8710103935483
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.