Slike PHILIPS Фен за коса BHD272/00 црна
Slike PHILIPS Фен за коса BHD272/00 црна
Slike PHILIPS Фен за коса BHD272/00 црна
Slike PHILIPS Фен за коса BHD272/00 црна
Slike PHILIPS Фен за коса BHD272/00 црна
Slike PHILIPS Фен за коса BHD272/00 црна
Slike PHILIPS Фен за коса BHD272/00 црна
Slike PHILIPS Фен за коса BHD272/00 црна
Slike PHILIPS Фен за коса BHD272/00 црна
Slike PHILIPS Фен за коса BHD272/00 црна
Slike PHILIPS Фен за коса BHD272/00 црна
Slike PHILIPS Фен за коса BHD272/00 црна

PHILIPS Фен за коса BHD272/00 црна

Нептун
3.599ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Фен за коса Philips BHD272/00

 • Тип на мотор: AC
 • Тип на боја на површината: монотона
 • Тип на висење: дупка за висење
 • Моќност: 2100 W
 • Влезен напон наизменична струја: 220 V
 • Влезна фреквенција на наизменична струја: 50/60 Hz
 • Тежина: 728 g
 • Висина на дефлекторот на воздухот: 9 mm

Спецификации

Бренд
Philips

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Моќ
2100 W
Број на брзини
6
Поставување на количината на топлина
6
Должина на кабелот
1.8 m

Ананас ID

Шифра на производот
1T5051PYMP

EAN /   код

EAN /   код
8710103898115
3.599ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Фен за коса Philips BHD272/00

 • Тип на мотор: AC
 • Тип на боја на површината: монотона
 • Тип на висење: дупка за висење
 • Моќност: 2100 W
 • Влезен напон наизменична струја: 220 V
 • Влезна фреквенција на наизменична струја: 50/60 Hz
 • Тежина: 728 g
 • Висина на дефлекторот на воздухот: 9 mm

Спецификации

Бренд
Philips

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Моќ
2100 W
Број на брзини
6
Поставување на количината на топлина
6
Должина на кабелот
1.8 m

Ананас ID

Шифра на производот
1T5051PYMP

EAN /   код

EAN /   код
8710103898115

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.