0 thumbnail image for PHILIPS Пегла за коса BHS375/00
1 thumbnail image for PHILIPS Пегла за коса BHS375/00
2 thumbnail image for PHILIPS Пегла за коса BHS375/00
3 thumbnail image for PHILIPS Пегла за коса BHS375/00
Selected image for PHILIPS Пегла за коса BHS375/00
Selected image for PHILIPS Пегла за коса BHS375/00
Selected image for PHILIPS Пегла за коса BHS375/00
Selected image for PHILIPS Пегла за коса BHS375/00

PHILIPS Пегла за коса BHS375/00

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
2.200 ДЕНЗаштеда 510 ДЕН
1.690ДЕН
Понудата важи од 15/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Опис на производот

Специјално дизајниран за лесен и брз стил, со долги чинии со додаден кератин и 2 поставки за температура. Негувајте ја косата со технологијата ThermoProtect која спречува прегревање.

Карактеристики:

 • Температура на обликување на косата: 180 °C / 220 °C
 • Тип на контрола на температурата
 • Префрли
 • Долги плочи: 28 x 100 mm
 • Време на загревање: 60 секунди
 • Напон: 110-240 V
 • Должина на кабелот: 1,8 m
 • Материјал на чинија: керамички чинии со додаден кератин
 • Кадка за складирање
 • Вротирачки кабел
 • Блокира плоча

Спецификации

Бренд
Philips

Тежина и димензии

Тежина
0.4 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
температура (макс)
220 °C
Вградени екрани
Не
Ергономска рачка
Не
Може да се монтира на ѕид
Не
Други карактеристики
Тип на уред: Прес за коса; Прилагодлива температура: Да;

Ананас ID

Шифра на производот
QZ8P6MKWHQ

EAN /   код

EAN /   код
8710103888383
2.200 ДЕНЗаштеда 510 ДЕН
1.690ДЕН
Понудата важи од 15/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Специјално дизајниран за лесен и брз стил, со долги чинии со додаден кератин и 2 поставки за температура. Негувајте ја косата со технологијата ThermoProtect која спречува прегревање.

Карактеристики:

 • Температура на обликување на косата: 180 °C / 220 °C
 • Тип на контрола на температурата
 • Префрли
 • Долги плочи: 28 x 100 mm
 • Време на загревање: 60 секунди
 • Напон: 110-240 V
 • Должина на кабелот: 1,8 m
 • Материјал на чинија: керамички чинии со додаден кератин
 • Кадка за складирање
 • Вротирачки кабел
 • Блокира плоча

Спецификации

Бренд
Philips

Тежина и димензии

Тежина
0.4 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
температура (макс)
220 °C
Вградени екрани
Не
Ергономска рачка
Не
Може да се монтира на ѕид
Не
Други карактеристики
Тип на уред: Прес за коса; Прилагодлива температура: Да;

Ананас ID

Шифра на производот
QZ8P6MKWHQ

EAN /   код

EAN /   код
8710103888383
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.