Slike PHILIPS Тример  MG 3730 /15
Slike PHILIPS Тример  MG 3730 /15

PHILIPS Тример MG 3730 /15

Нептун
2.999ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Мултистајлер 8 во 1
• DualCut технологија со два пати повеќе ножеви
• 8 алатки за брада и коса
• Додатоци што можат да се мијат
• Гумена рачка што не се лизга
• Челични самоостречки ножеви
• Без потреба од подмачкување
• LED индикатор
• Целосно полнење за 16 часа
• Бежична работа 60мин
• Батерија NiMh
• Вклучени додатоци:
• Метален тример
• Tример за нос и уши
• Чешел за брада што се нагодува: 3-7 мм
• 2 чешли за подникната брада: 1 и 2 мм
• 3 чешли за коса: 9, 12 и 16 мм
• Кутија за одложување
• Четка за чистење

Спецификации

Бренд
Philips

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Ергономски дизајн
Да
Комора за собирање коса
Не

Ананас ID

Шифра на производот
D3R5CPJZ6I

EAN /   код

EAN /   код
8710103794585
2.999ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Мултистајлер 8 во 1
• DualCut технологија со два пати повеќе ножеви
• 8 алатки за брада и коса
• Додатоци што можат да се мијат
• Гумена рачка што не се лизга
• Челични самоостречки ножеви
• Без потреба од подмачкување
• LED индикатор
• Целосно полнење за 16 часа
• Бежична работа 60мин
• Батерија NiMh
• Вклучени додатоци:
• Метален тример
• Tример за нос и уши
• Чешел за брада што се нагодува: 3-7 мм
• 2 чешли за подникната брада: 1 и 2 мм
• 3 чешли за коса: 9, 12 и 16 мм
• Кутија за одложување
• Четка за чистење

Спецификации

Бренд
Philips

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Ергономски дизајн
Да
Комора за собирање коса
Не

Ананас ID

Шифра на производот
D3R5CPJZ6I

EAN /   код

EAN /   код
8710103794585

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.