Slike PLASTIME Канта за полевање 10 л зелена
Slike PLASTIME Канта за полевање 10 л зелена

PLASTIME Канта за полевање 10 л зелена

Меркур
240ДЕН

Боја:Зелена

Информации за испорака

Опис на производот

Кофа за полевање на вегетација
Зелена боја
Изработена од ПВЦ материјал

Спецификации

Бренд
PLASTIME

Карактеристики

Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
356NT3UTSG

EAN /   код

EAN /   код
383885135359
240ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Кофа за полевање на вегетација
Зелена боја
Изработена од ПВЦ материјал

Спецификации

Бренд
PLASTIME

Карактеристики

Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
356NT3UTSG

EAN /   код

EAN /   код
383885135359
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.