Slike PLIVA Крем за иритирана кожа sudocrem 125g
Slike PLIVA Крем за иритирана кожа sudocrem 125g

PLIVA Крем за иритирана кожа sudocrem 125g

Anni Farm
395ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Крема за Брзо Заздравување на иритирана бебешка кожа
за секојдневна употреба 3-5 пати на ден нанесете тенок слој на погодената површина на кожата
рамномерно измасирајте ја кремата со нежни кружни движења
масирајте додека кремот со фина текстура не формира проѕирен слој на површината на кожата
внимавајте кремот да не влезе во очите или на мукозните мембрани

Спецификации

Бренд
PLIVA

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
8GW8UHCECD

EAN /   код

EAN /   код
5011025014007
395ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Крема за Брзо Заздравување на иритирана бебешка кожа
за секојдневна употреба 3-5 пати на ден нанесете тенок слој на погодената површина на кожата
рамномерно измасирајте ја кремата со нежни кружни движења
масирајте додека кремот со фина текстура не формира проѕирен слој на површината на кожата
внимавајте кремот да не влезе во очите или на мукозните мембрани

Спецификации

Бренд
PLIVA

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
8GW8UHCECD

EAN /   код

EAN /   код
5011025014007
Понуди од други продавачи за истиот производ
PLIVA Крем за иритирана кожа sudocrem 125g
PLIVA Крем за иритирана кожа sudocrem 125g
380ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Понуди од други продавачи за истиот производ
PLIVA Крем за иритирана кожа sudocrem 125g
PLIVA Крем за иритирана кожа sudocrem 125g
380ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.