Slike Подлога за количка и хранилка розева
Slike Подлога за количка и хранилка розева

Подлога за количка и хранилка розева

Loco Croco
1.190ДЕН

Боја:Розева

Информации за испорака

Опис на производот

ПОДЛОГА ЗА КОЛИЧКА И ХРАНИЛКА РОЗЕВА
• Ергономската структура на подлогата му помага на бебето во спречување на лизгање на главата.
• Изработена е од 100% памучна ткаенина.
• Димензии на производот: 37x70x2 cm.
• Димензии на пакувањето: 31x66x2 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
D7AORA6VQR

EAN /   код

EAN /   код
AN0KXVCWEK
1.190ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

ПОДЛОГА ЗА КОЛИЧКА И ХРАНИЛКА РОЗЕВА
• Ергономската структура на подлогата му помага на бебето во спречување на лизгање на главата.
• Изработена е од 100% памучна ткаенина.
• Димензии на производот: 37x70x2 cm.
• Димензии на пакувањето: 31x66x2 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
D7AORA6VQR

EAN /   код

EAN /   код
AN0KXVCWEK
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.