Slike Појас за алат STANLEY - двоен 1-96-178 црн
Slike Појас за алат STANLEY - двоен 1-96-178 црн
Slike Појас за алат STANLEY - двоен 1-96-178 црн
Slike Појас за алат STANLEY - двоен 1-96-178 црн
Slike Појас за алат STANLEY - двоен 1-96-178 црн
Slike Појас за алат STANLEY - двоен 1-96-178 црн
Slike Појас за алат STANLEY - двоен 1-96-178 црн
Slike Појас за алат STANLEY - двоен 1-96-178 црн

Појас за алат STANLEY - двоен 1-96-178 црн

SBD
1.590 ДЕНЗаштеда 159 ДЕН
1.431ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• Издржлива ткаенина 600 x 600 denier
• Џебови со различни големини и јамки за максимална организација
• Лесен пристап до џебовите
• Кога работите, алатката е на дофат на раката
• Појас со џебови за лесен пристап до алат при работа
• Вградена метална јамка за чекан
• Ергономска задна страна со обложена подлога за безбедност и удобност
• Димензии: 58,5 x 25,5 x 7,3 cm

Спецификации

Бренд
Stanley

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
68QJ2OO0XI

EAN /   код

EAN /   код
3253561961786
1.590 ДЕНЗаштеда 159 ДЕН
1.431ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• Издржлива ткаенина 600 x 600 denier
• Џебови со различни големини и јамки за максимална организација
• Лесен пристап до џебовите
• Кога работите, алатката е на дофат на раката
• Појас со џебови за лесен пристап до алат при работа
• Вградена метална јамка за чекан
• Ергономска задна страна со обложена подлога за безбедност и удобност
• Димензии: 58,5 x 25,5 x 7,3 cm

Спецификации

Бренд
Stanley

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
68QJ2OO0XI

EAN /   код

EAN /   код
3253561961786
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.